Home / Bahçe Dekorasyon / Bahçe Dekorasyon Önerileri

Bahçe Dekorasyon Önerileri

Sıcak yaz günlerinde ferahlamak için bir kaçış noktası olarak görülen bahçelerimiz, çok daha şık bir hal alıyor: Bahçe Dekorasyon Önerileri!

Konforlu Bir Alan Oluşturun

Bahçenizin genişliğine göre seçeceğiniz bir oturma grubu ile konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. Oturma grupları, eski usul ya da sabit ayaklı modern bir hamak, sandalyeler, geniş minderler… Bunlardan istediğinizi kullanarak konforlu bir alan oluşturabilirsiniz.

Geri Dönüşümden ve Alternatiflerden Yararlanın

Çiçeklerinizi dikebileceğiniz saksılara mı ihtiyacınız var? Belki de yepyeni mumluklara ya da daha farklı bir şeye ihtiyacınız var. Tasalanmayın, bahçe dekorasyon önerileri bunun için var! Yeni ürünlere para harcamak yerine eski eşyalarınızı geri dönüşüme tabi tutabilirsiniz. Böylece bahçenize renk ve canlılık katacağınız sayısız seçeneğe sahip olacaksınız.

Doğallık Ön Planda Olsun

Bahçe dekorasyonu yaparken bolca bitkiden ve doğal malzemelerden yapılmış aksesuarlardan yararlanmak iç açıcı olacaktır. Eğer bahçenizde geniş bir alana sahipseniz bahçenin bir kısmını bir şeyler ekmek için kullanabilirsiniz. Bu alanı taşlar ve çitlerle donatırsanız küçük bir çiftlik oluşturmuş olursunuz.

Bolca Aydınlatma Kullanın

Fenerler, LED ışıklı zincirler, mumlar ve daha birçok aydınlatma seçeneği ile bahçe keyfinize akşamları da canlılık katabilirsiniz. Bahçede kitap okuyacağınızı, ailenizle oturacağınızı ve yemek yiyeceğinizi düşünürsek ne kadar aydınlık, o kadar iyi! Bahçenizde ağaçlar varsa LED zincirlerden ya da fenerlerden faydalanarak ağaçlarınıza da bambaşka bir hava katabilirsiniz

Küçük Kanatlı Dostlarımızı Unutmayın

Dekorasyon yaparken küçük kanatlı dostlarımız olan minik kuşları da ihmal etmeyip onlara kuş yuvaları yapabilirsiniz. Yuvaların içine su ve yem alanları oluşturmayı unutmayın. Bahçenizin yüksek ve sessiz bir bölümüne bu yuvaları asabilirsiniz. Bu yuvalar ile bahçenize sevimli bir görünüm kazandırırken minik dostlarımızı da unutmamış olursunuz.

About iga

Check Also

Kış Bahçesi Dekorasyonu

Özellikle bahar ve yaz mevsimlerinde, balkonda vakit geçirmek oldukça keyiflidir ama havalar değiştiğinde ve soğuklar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.